Condensketel en atmosferische ketels in zelfde schouw

2

Condensketel en atmosferische ketels in zelfde schouw

ingridU
ingridU
#Ontwerp · 7 jaren geleden

Een medeeigenaar heeft, zonder medeweten van de andere medeeigenaars, een condensketel geplaatst met flexikabel in de bestaande schouw van een appartementsgebouw. Hij heeft het app twee jaar geleden verkocht. De fout is nu ontdekt door de andere eigenaars. Is dit een gerborgen gebrek voor de koper? Kan de vorige eigenaar nog aansprakelijk gesteld worden door de andere eigenaars?

Alle reacties

0
Kris M
Kris M
594 3475 Andere particulier
7 jaren geleden

De VME moet de huidige eigenaar vorderen om terug een atmosferische te plaatsen (mag nog) of unamiem akkoord te gaan om de (dure) aanpassingswerken te doen om allemaal over te schakelen op condenserend.    Dit impliceert aanpassen van de schouw (als het gaat) en alle branders vernieuwen.

De huidige eigenaar kan dan op zijn beurt de vorige eigenaar dagvaarden voor t verzwijgen van een gekend gebrek dat hij (moedwillig) verborgen heeft.

De huidige eigenaar kan als hij dat wil een verzoeningspoging wagen door de verkoper te vragen de condenserende ketel te vervangen door een gewone.  Een professionele installateur zou die condenserende ketel nooit geplaatst hebben ...

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Een vide in huis? Architecten delen hun beste tips

Een vide in huis? Architecten delen hun beste tips

Een vide brengt licht en ruimte en laat verschillende verdiepingen in huis met elkaar communiceren. Enkele architecten geven advies.

Lees meer

Je huis later verbouwen tot kangoeroe- of zorgwoning? Hou er nu al rekening mee

Je huis later verbouwen tot kangoeroe- of zorgwoning? Hou er nu al rekening mee

Speel jij ook met het idee om je woning later om te bouwen tot een kangoeroe- of zorgwoning? Dan zijn er enkele zaken waar je best nu al rekening mee houdt.

Lees meer

Vraag aan de lichtexpert: Hoeveel licht moet je in huis hebben?

Vraag aan de lichtexpert: Hoeveel licht moet je in huis hebben?

Hoeveel licht heb je nodig in huis? Lichtexpert Joël Sels deelt tips over lichtinval, normen en het optimaal gebruiken van daglicht in elke ruimte.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag