Slijtvaste vloer op XPS platen
In een bijgebouw wil ik een fotostudio maken. Hiervoor heb ik een slijtvaste vloerbekleding nodig die liefst een beetje warm aanvoelt.
De bestaande betonplaat wil ik eerst egaliseren en er vervolgens 12 cm XPS op leggen met tand&groef.
In deze isolatie komen de leidingen voor CV en elektriciteit. Voor de afwerking dacht ik eerst OSB te leggen, maar deze zou zwevend op de XPS liggen. Voor een oppervlakte van 70m² is dat misschien geen goed idee. Maar als ik de OSB wil vastmaken moet ik een houten kader maken en dan kan ik mijn tand&groef niet meer gebruiken. (de XPS heb ik al liggen)
Welke andere betaalbare opties heb ik om eventueel rechtstreeks op de XPS af te werken? Ik denk bvb aan PU of steentapijt?
Ik heb een beperkte opbouwhoogte (+/- 15 cm) omwille van de deuren, dus chape is eigenlijk geen optie.
Alvast bedankt voor jullie input!


