1

Kunststof venstertabletten verven

Jos 777
Jos 777
#Inrichting en afwerking · 6 jaren geleden

Hallo,

Mijn vorige huurder (ik weet niet hoe) heeft het klaar gekregen dat 2 van de vier verstertabletten heel veel roestvlekken vertonen in de living.

Met speciaal middel geprobeerd eraf te krijgen maar lukt van geen meter.

Kan ik deze verven en hoe? Zijn venstertabletten van deceunick (denk ik) waar een laag pvc overheen is getrokken. Uitbreken kan maar is veel werk. Zeer veel dank voor een eventuele oplossing.

Groetjes

Jos

https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/54553/img20190626213726-800.jpg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=67bf21dd76ee26e22ba7849181dd80e0https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/54553/img20190626213739-1-800.jpg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=93d134f6f88140bc2d41be572fab3fba

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Uit deze soorten behang kan je kiezen

Uit deze soorten behang kan je kiezen

Ontdek de verschillende soorten behang: van papier en vinyl tot metallic. Vergelijk de voor- en nadelen en vind de beste optie voor jouw interieur.

Lees meer

Je woonruimte optimaal benutten? 8 slimme tips voor meer leefgenot in een compacte woning

Je woonruimte optimaal benutten? 8 slimme tips voor meer leefgenot in een compacte woning

Elke vierkante meter in je woning optimaal benutten? Ontdek 8 slimme tips voor meer ruimte en leefgenot met minder vierkante meters.

Lees meer

Je zolder inrichten als woonruimte in 5 stappen

Je zolder inrichten als woonruimte in 5 stappen

De ruimte onder het dak wordt vaak onderbenut. Wil jij je zolder inrichten als woonruimte? We helpen je op weg in vijf stappen.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag