Paalfunderingen in combinatie met kelder

2

Paalfunderingen in combinatie met kelder

GianniV
GianniV
#Fundering · 6 jaren geleden

Besten,

Wijzelf hebben een woning gekocht in projectfase & zouden graag een kelder installeren. Echter zijn alle woningen voorzien van paalfunderingen. (uitvoering start eind augustus)

Heeft iemand ervaring met kelders in combinatie met paalfunderingen ? Is het eenvoudig om in dit geval volledig alles te onderkelderen & wat is de +- kostprijs hiervan ?

Alvast dank ,

groeten,

Gianni

Alle reacties

0
Kris M
Kris M
594 3498 Andere particulier
6 jaren geleden

Wat jij vraagt is een kwasi nieuw ontwerp.  Mogelijks moet nog altijd gepaald worden tot op het kelderniveau en dan daarbovenop kelder, gelijkvloers enz.  Kostprijs?  Niet echt een idee.  75 tot 150.000€ extra ifv oppervlakte huis.  Ook nieuwe bouwaanvraag in te dienen en dus niet beginnen na het bouwvelof.  Promotor zal ws niet akkoord gaan met deze wijziging / vertraging.  Je zal met hen (en zijn architect) moeten gaan praten.  Weet wel dat je een contract getekend hebt (=akkoord gegaan) voor een niet onderkelderd huis.

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Barsten in de muur door droogte? Nieuwe kaart toont risicogebieden in Vlaanderen

Barsten in de muur door droogte? Nieuwe kaart toont risicogebieden in Vlaanderen

Scheuren en barsten in de muur door droogte? Ontdek met de nieuwe gevoeligheidskaart of jouw woning in een risicogebied ligt.

Lees meer

Je kelder waterdicht maken: dit zijn de methodes en hun kostprijs

Je kelder waterdicht maken: dit zijn de methodes en hun kostprijs

Je kan je kelder op twee manieren waterdicht maken: langs de buitenkant of langs de binnenkant. Ontdek alle methodes en hun kostprijs.

Lees meer

Vochtige kelder aanpakken: kelderbekuiping vs. kelderdrainage

Vochtige kelder aanpakken: kelderbekuiping vs. kelderdrainage

2024 was het natste jaar ooit en heeft voor heel wat vochtige kelders gezorgd. Vochtexpert Michel Jans legt uit hoe je een vochtige kelder aanpakt.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag