Mag ik stal en huis bouwen op landbougrond als mijn bijberoep landbouwer is

3

Mag ik stal en huis bouwen op landbougrond als mijn bijberoep landbouwer is

vickyperkin
vickyperkin
#Budget · 6 jaren geleden

Beste,

In bijberoep ben ik landbouwer en zou graag een hangaar en huis zetten op landbouwgrond is dit mogelijk? En bij welke instanties moet ik hiervoor zijn? 

Alle reacties

0
Architect-expert Paul De Maesschalck
59 379 Architect
6 jaren geleden

Ik weet dat ze daar op het ministerie van landbouw en visserij heel moeilijk over doen.  Ik heb zelf zo een client die dat wil doen en al veel wind van voor heeft gekregen vanuit de dienst omgeving van de gemeente (waar je trouwens moet zijn om een aanvraag in te dienen).  Je zou via Dhr Candries kunnen gaan op het ministerie, maar ik vrees dat je daar niet veel succes zal hebben.

www.arcopolo.com

0
kas
kas
261 2197 Andere professioneel
6 jaren geleden

Als bijberoep ? 

Kans is zogoed als onbestaande.

1 van de vereiste is dat je inkomsten vanuit de landbouw cc 80-90% moet bedragen. In bijberoep zie ik dit niet gebeuren want dan word je bijberoep hoofdberoep.

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

De huidige registratierechten in Vlaanderen, Wallonië en Brussel: een overzicht

De huidige registratierechten in Vlaanderen, Wallonië en Brussel: een overzicht

De registratierechten zijn de kosten die je betaalt bij de aankoop van een onroerend goed. Ze verschillen in Vlaanderen, Wallonië en Brussel.

Lees meer

Herfinancieren van lening terug in trek bij gezinnen

Herfinancieren van lening terug in trek bij gezinnen

Is het herfinancieren van je hypothecaire lening nu een goed idee? We vroegen het aan financieel expert Kenneth Vansina.

Lees meer

Waarom nú het perfecte moment is om te (ver)bouwen

Waarom nú het perfecte moment is om te (ver)bouwen

Nu bouwen of renoveren? Profiteer van lagere prijzen, kortere wachttijden en premies vóór de bouwsector weer aantrekt!

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag