4

Woonbeton renoveren/herstellen

inesv
inesv
#Vloeren · 5 jaren geleden

We hebben een bestaande gepolierde zwarte woonbeton in onze particuliere woning. Onlangs morste een werkman een mengsel van water en soda op onze vloer. Hierdoor is de glans op deze plaats weg. Kan dit hersteld worden met een bepaald product? 

Verder vroegen we ons af of deze vloer gerenoveerd kan worden? Een nieuwe toplaag, een nieuwe kleur? Of kan er een andere gietvloer over, bv. PU-gietvloer?

Alvast bedankt!

Alle reacties

0
Patrico
Patrico
135 1470 Andere professioneel
5 jaren geleden

Heb je al eens geprobeerd met een soort wax?

0
inesv
inesv
0 1 Andere particulier
5 jaren geleden

Hoi, bedankt voor je antwoord. Weet je ook welk soort wax en waar ik dat kan krijgen?

0
Patrico
Patrico
135 1470 Andere professioneel
5 jaren geleden

Eerlijk gezegd zou ik dit navragen bij de firma die de vloer gelegd heeft, dan gebruik je dezelfde producten. Of heb je hier al nagevraagd. Mogelijk moet dat stuk eerst terug gepolijst worden. Hebben jullie dit aangegegevn bij de verzekering van de werkman?

Al eens gebrobeerd met https://hg.eu/be-nl/producten/hg-bijenwas-transparant ?

Je zou evt. ook eens hier om advies kunnen vragen betreft welk product: https://www.harmony-beton.com/nl/16-bescherming-en-onderhoud

Nieuwe vloer leggen? Ontvang gratis offertes!

Nieuwe vloer leggen? Ontvang gratis offertes!

Laat je vloer plaatsen door experts en geniet van het beste resultaat. Vraag gratis offertes aan!

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Wanneer leg je een ontkoppelingsmat? Vloerexpert legt uit

Wanneer leg je een ontkoppelingsmat? Vloerexpert legt uit

Een tegelvloer en een ontkoppelingsmat gaan hand in hand. Maar hoe werkt het en is er een alternatief? Een expert van bouwmaterialen Wijckmans legt uit.

Lees meer

Keuzewijzer: vind de vloer die bij jou past

Keuzewijzer: vind de vloer die bij jou past

Ben je op zoek naar de juiste vloer? Het aanbod is enorm: van keramische tegels, over parket, tot laminaat. Ontdek de voor- en nadelen van alle vloertypes.

Lees meer

Keramische tegels: topper in gebruiksgemak

Keramische tegels: topper in gebruiksgemak

Op zoek naar een onderhoudsvriendelijke vloer? Dan zit je goed met keramische tegels. Klassiek, modern, rustiek … je vindt ze in allerlei stijlen.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag