3

Nieuwe woningen achter ons

LieveDB
LieveDB
#Ontwerp · 5 jaren geleden

Wij wonen  al 10 jaar in een wijk met achter ons een weide. Dat is nu verkaveld en ze zijn gestart met de bouw van woningen. Het zijn hoge woningen dat ze bouwen met 2 volwaardige verdiepingen met daarop een volwaardig dak. De ramen van de slaapkamers kijken uit recht op onze tuin. De huizen worden gebouwd op een meter of 6 van onze afsluiting. Zij hebben dus een hele kleine tuin. Wij hebben ook niet zo een grote tuin, slechts 13 meter tot aan de afsluiting. In totaal zal het huis zo een 20 meter van het onze staan, met de ramen recht naar ons gericht. Mag dat?

Alle reacties

0
Keon
Keon
86 769 Andere professioneel
5 jaren geleden

.

0
Patrico
Patrico
135 1470 Andere professioneel
5 jaren geleden

Zoals Keon al schreef ben je te laat. Lees de verkavelingsvergunningen eens na maar normaal zal er wel gebouwd worden volgens die voorwaarden.

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag