Halogeenlamp gesprongen, wit poeder ontdekt!

6

Halogeenlamp gesprongen, wit poeder ontdekt!

thomasx
thomasx
#Verlichting · 5 jaren geleden

De halogeenlamp in m'n buitenspot was gesprongen en ik haalde deze er net uit. Ik merkte wit poeder aan de uiteinden, zie foto als bijlage. Hoe komt dit?

Niet onbelangrijk om te melden denk ik: de vijs om de spot goed dicht te maken is door roest afgebroken waardoor de spot niet meer perfect dicht is. Voor zover ik kan zien, kan er wel geen regen in.

https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/59053/img20200419131505550.jpg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=35b37872ceec39a1eeea53cbf8d29266

Alle reacties

0
thomasx
thomasx
0 3 Andere particulier
5 jaren geleden

Alvast bedankt trouwens :)

0
Kris M
Kris M
594 3496 Andere particulier
5 jaren geleden· Bedankje ontvangen

Zoals je ziet op de foto is dit gewoon een verpulverd deel van de witte fittingen.  Ws iets porseleinachtig. Niets ergs. Gewoon opkuisen. 

0
RodeRidder
RodeRidder
237 1896 Bouwer
5 jaren geleden

Misschien werden er in die lamp drugs vervoerd :D. 

0
thomasx
thomasx
0 3 Andere particulier
5 jaren geleden

De lamp uiteen gehaald. De fittingen waren intact. Denk zelfs dat die uit plastic bestaan.

0
idur
idur
174 842 Andere professioneel
5 jaren geleden· Bedankje ontvangen

De fittingen in de lamp zijn meestal gemaakt uit een keramisch materiaal dit vanwege de grote hitte die halogeenlampen produceren. Het witte poeder is afkomstig van het materiaal waarmee het glazen omhulsel vast gezet wordt in de fittingen op het uiteinde van de glazen behuizing. 

Vraag gratis offertes aan voor jouw bouw- of renovatieproject

Vraag snel en eenvoudig offertes aan bij gespecialiseerde professionals bij jou in de buurt.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Tuinverlichting aanleggen? Breng licht in je tuin voor een gezellige nazomer

Tuinverlichting aanleggen? Breng licht in je tuin voor een gezellige nazomer

Nu de dagen korter worden, maak je het extra gezellig in je tuin met tuinverlichting. Met dit stappenplan kan je zelf tuinverlichting aanleggen.

Lees meer

10 tips om meer daglicht in huis te halen

10 tips om meer daglicht in huis te halen

Hoe meer daglicht in huis, hoe beter: het bezorgt je meer wooncomfort en vaak zelfs een goed humeur. Ga aan de slag met deze tien tips!

Lees meer

8 tips voor je verlichting in huis

8 tips voor je verlichting in huis

Wil jij in elke ruimte en op elk moment van de dag van de ideale verlichting in huis genieten? Ga aan de slag met deze acht tips.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag