1

Composiet Terras Planken, Tegels, Tegeldragers

PieterDV
PieterDV
#Terras en oprit · 5 jaren geleden

Hoi,

Graag verwijs ik naar de foto in bijlage.

Dit terras ligt al hoog tov de tuin.  Doch ik zou nog iets willen verhogen (22 cm). Zo passen ze beter aan tov de schuiframen.  Ik kijk al 20 jaar op deze beton & nu wordt het tijd hier iets aan te doen...

Mijn eerste gedacht was tegels op tegeldragers, omdat de tuin niet bereikbaar is (Helemaal afgesloten) & ik wil het betaalbaar houden.   Bovendien kan je dat gemakkelijk zelf doen (denk ik).  Maar is dat ook goed ?  Wat is jullie ervaring ?

Een andere oplossing is werken met composiet vlonderplanken.  Mijn vriendin gaat enkel akkoord als ze deze vooraf kan kieaen/zien in een winkel.  Maar bestaat dat wel in ons landje?  Ik kan enke Gadero vinden en nog een paar andere in Nederland die een groot aanbod hebben.  Bestaat dergelijke grote showroom ook ergens in Belgie ?  (neen, geen Gamma, Hubo of Brico aub).  Graag alle voorstellen en inlichtingen welkom.  Ikzelf woon op de as Mechelen/Leuven.

https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/59684/terras2.png?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=d6cf8977be58e5ef286db4a4e9364a28

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Je terras inrichten? Tips voor het perfecte terras

Je terras inrichten? Tips voor het perfecte terras

Op je terras kan je heerlijk genieten, tafelen of relaxen. Het is dus fijn als je je terras slim kan inrichten. Ontdek onze tips voor het perfecte terras.

Lees meer

Warmte voor elk seizoen met een terrasverwarming op maat

Warmte voor elk seizoen met een terrasverwarming op maat

Met terrasverwarming kan je het hele jaar door vertoeven op je terras. Ga jij voor gas, elektrisch, infrarood of hout? Livios helpt je bij je keuze!

Lees meer

Voegen van je terras herstellen: soorten voegmiddel en plan van aanpak

Voegen van je terras herstellen: soorten voegmiddel en plan van aanpak

Waarom gaan de voegen van een terras stuk? Welke soorten voegmiddel zijn er? En hoe kan je de voegen van je terras herstellen?

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag