2

Geothermie water-waterwarmtepomp

Annelies RR
Annelies RR
#Ontwerp · 5 jaren geleden

Beste,

we willen een zo een warmtepomp installeren in de nieuwbouw in de kelder.

maar hebben ons laten vertellen dat deze installatie de temperatuur in de kelder aanzienlijk kan verhogen. Iemand ervaring mee? 
Of andere nadelen? Tips? 

groeten en bedankt alvast :)

Alle reacties

0
Hugo C.
Hugo C.
353 2291 Bouwer
5 jaren geleden

Informeer u ook eens goed over het rendement, beschikbaarheid van warmte, kostprijs e.d.. Al gedacht aan een doodgewone condensatieketel op aardgas? Bij warmtepompen is de basisenergie elektriciteit en daarvan is geweten dat het heel duur is. Anderzijds zijn de vooruitzichten dat die elektriciteit hoofdzakelijk door elektriciteitscentrales op aardgas zal geproduceerd worden die een rendement hebben van 30 tot 60%, terwijl een condensatieketel een rendement heeft van 92%.

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag