onregelmatige geurhinder in badkamer.
Wij wonen sinds september in een appartement in Gent.
Al van bij het begin hadden we soms last van geurhinder in de badkamer (in het begin putlucht later beerput). Dit was op onregelmatige basis en we konden de geur ook niet echt localiseren. Sinds een tweetal maanden weten we dat de geur van achter de dressing komt in de badkamer. We hebben dan ook de kieren van de dressing laten dichtspuiten met silicone. Nu komt de geur van achter de zekeringskast die zich in de dressing bevindt.
Ik ben er bijna zeker van de de geurhinder te maken heeft met het afzuigsysteem dat zich in de badkamer bevindt. soms voel ik een tocht uit de zekeringskast komen die de geur met zich mee naar binnen brengt. Deze ochtend heeft een electricien het afzuigsysteem losgekoppeld van de lichten waardoor we deze nu permanent kunnen laten draaien. Maar de geurhinder is enkel nog penitrenter geworden.
Kan iemand ons aub met raad bijstaan? We weten echt niet wat we nog kunnen doen. Het raam van onze badkamer staat constant open en dat is echt niet leefbaar in de winter.
Alvast bedankt!