2

aantal lagen op crepi

laulemm
laulemm
#Muren · 5 jaren geleden

Wij hebben onze gevel laten bezetten met crepi. In het lastenboek staat dat er na de sierpleister twee extra lagen STOLOTUSAN op zouden komen. Dit is nodig om vuil op de crepi met het regenwater af te laten spoelen. Wij hebben niet gemerkt dat er na de sierpleister nog lagen gezet zijn en er is ook na een maand al vuil op de crepi dat er niet afspoelt. Daarom twijfelen wij heel erg of die extra lagen wel gezet zijn. Kunnen we dat zelf op een of andere manier vaststellen of kan ene onafhankelijk expert dat onomstotelijk vaststellen?

Alle reacties

0
Keon
Keon
86 769 Andere professioneel
4 jaren geleden

Die Lotusan zit vol biociden die er systematisch uitspoelen (op die manier houden ze uw gevel vrij van mossen, schimmels en algen). In het veiligheidsdatablad (MSDS) staat vermeld om welke giftige producten het gaat.

Via een regentest kan je afspoelwater opvangen en laten analyseren op die giftige stoffen.

Andere optie is van wat Lotusan weg te krappen en de schilfers te laten analyseren.

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een woning bouwen? Er komt heel wat bij kijken! We helpen je graag op weg met ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Spuitkurk: voor wie zijn gevel stijlvol wil isoleren én renoveren

Spuitkurk: voor wie zijn gevel stijlvol wil isoleren én renoveren

Op zoek naar een duurzame manier om je gevel te renoveren of te isoleren? Ontdek de voordelen en prijs van spuitkurk.

Lees meer

Je gevel kaleien? Voordelen, prijs en stappenplan voor een rustiek resultaat

Je gevel kaleien? Voordelen, prijs en stappenplan voor een rustiek resultaat

Je gevel kaleien? Ontdek de voordelen, prijs en handige tips om zelf je gevel een rustieke en authentieke uitstraling te geven.

Lees meer

Heb jij vocht in huis? Dit zijn de oorzaken en oplossingen

Heb jij vocht in huis? Dit zijn de oorzaken en oplossingen

Heb je vochtplekken, schimmel of condens? Ontdek hier hoe je vocht in huis herkent, oplost en voorkomt, zodat jij en je woning gezond blijven.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag