Verschil in fabrikanten van profielen + schuifraam alu/PVC

2

Verschil in fabrikanten van profielen + schuifraam alu/PVC

Cecat1993
Cecat1993
#Ramen en deuren · 4 jaren geleden

1. Wij gaan binnenkort starten met onze nieuwbouw en zijn momenteel offertes aan het vragen. Ondertussen hebben we twee firma's gevonden die nagenoeg hetzelfde aanbieden, maar toch met een significant prijsverschil (+/- 4.000 euro). We hebben van beide firma's goede ervaringen meegekregen van mensen die met hen samengewerkt hebben en ze beloven uiteraard allemaal hetzelfde qua service en nazorg... 

Nu werkt de ene firma met profielen van Veka, een gekende Duitse fabrikant. De andere werkt met profielen van Deceuninck. Veka zou momenteel het enige A-klasse raam op de markt hebben volgens de ene firma, terwijl de andere firma zegt dat de nieuwe Elegant serie van Deceuninck ook voldoet aan de nieuwste eisen.

Los van de service van beide firma's, in welke rangorde staan Veka en Deceuninck wat betreft de kwaliteit van hun profielen? De laagste offerte die we tot nu toe kregen is van een firma die werkt met Profel; de hoogste is van een firma die werkt met Kömmerling (blijkbaar dé nr. 1 in Europa). 

2. We horen tegenstrijdige dingen ivm onze schuiframen. We hebben 2 ramen van 3m op 2m20 achteraan. De ene zegt dat PVC meer dan goed genoeg is en de meerkost van aluminium het niet waard is voor dergelijke ramen (enkel bij grotere glaspartijen), de andere durft zelfs beweren dat PVC schuiframen van die grootte not done is en dat ze kunnen doorbuigen na verloop van tijd. Zij werken uitsluitend met alu schuiframen. Onze architect zegt daarentegen dat hij al 35 jaar PVC schuiframen zet van die grootte en nog maar weinig problemen heeft gehad. Graag hierover uw mening.

Alvast bedankt! 

Alle reacties

0
ludo segers
ludo segers
120 1562 Andere particulier
4 jaren geleden

Uw architect heeft uw vraag al beantwoord..

"" Onze architect zegt daarentegen dat hij al 35 jaar PVC schuiframen zet van die grootte en nog maar weinig problemen heeft gehad. Graag hierover uw mening. """

Nog maar weinig problemen, dus ze bestaan dus wel..

En wat is in de ogen van die architect "" weinig """ is relatief begrip

Neem het zekere voor het onzekere......

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een woning bouwen? Er komt heel wat bij kijken! We helpen je graag op weg met ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Vraag aan de lichtexpert: hoe vermijd je bij grote raampartijen te veel licht en oververhitting?

Vraag aan de lichtexpert: hoe vermijd je bij grote raampartijen te veel licht en oververhitting?

Vermijd oververhitting in huis. Ontdek hoe je met de tips van lichtexpert Joël Sels de warmte buiten en het licht binnen houdt.

Lees meer

Beglazing: welk soort glas voor je ramen kies jij?

Beglazing: welk soort glas voor je ramen kies jij?

Er bestaan verschillende soorten glas voor je ramen zoals dubbel, HR- en driedubbel glas. Je kan ook gaan voor akoestische of zonwerende beglazing.

Lees meer

Screens: wat is de prijs van verticale zonwering?

Screens: wat is de prijs van verticale zonwering?

Verticale zonneschermen bieden je heel wat comfort, zeker in de zomer wanneer de temperaturen hoog kunnen oplopen. Maar wat is de prijs van screens?

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag