RD waarde isolatiewol na verloop van tijd
Hallo ik vroeg me af of Isolatiewol na verloop van tijd minder goed wordt
RD waarde isolatiewol na verloop van tijd
Hallo ik vroeg me af of Isolatiewol na verloop van tijd minder goed wordt
Waarom denk je dat?
De isolatiewaarde is een vrij fictief gegeven, minstens niet wat het in praktijk is.
zo zal vocht een grote invloed hebben, de mate van samendrukking, de aanwezigheid van bacteriën, de gebruikte lijm,...
Hallo, bedankt voor je reactie.
20 j geleden heb ik mijn zolder geisoleerd, van die rollend met blinkend scherm, 8 cm dikte denk ik.
Nu denk ik erover opnieuw te laten isoleren volgens geldende normen.
De ene aannemer zou alles vernieuwen, dus nieuwe isolatie van 8 cm met daar bovenop een pirplaat van 6cm, de andere zou de huidige isolatie be houden en enkel een pirplaat van 10 cm bevestigen. Deze laatste optie is uiteraard economische, maar volgens aannemer 1 vermindert de isolerende eigenschap na verloop van tijd.
Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’
In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.
Bespaar tot 50% op bouwkosten met zelfbouwpakketten van Swipe Zelfbouw en Easykit. Ontdek hoe je kosten bespaart en kwaliteit garandeert.
Lees meerDe EPB-verslaggever waakt erover dat jouw (ver)bouwproject aan de EPB-regelgeving voldoet. Wat behoort er tot zijn takenpakket en hoeveel bedraagt de prijs?
Lees meerVraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen