1

Binnenunit warmtepomp General blijft ventileren.

Den Herder
Den Herder
#Verwarming & koeling · 3 jaren geleden

De binnenunit van onze warmtepomp General, recent geplaatst, blijft constant ventileren, als hij geen warme lucht inblaast, blijft de ventilator draaien op lagere snelheid, zodat er een, naar ons gevoel koude, luchtstroom ontstaat in de ruimte. Volgens technische dienst is het de lucht van de ruimte waar hij hangt die wordt uitgeblazen omdat hij aan het zoeken is naar de temperatuur. Enorm vervelend want je hebt het gevoel dat er een ventilator op u staat gericht.  Blijkbaar kan hier niets aan gedaan worden.  Zijn er personen met hetzelfde probleem en die toch een oplossing hebben gevonden hierop?  Ik vermoed dat andere merken niet op dezelfde manier werken ?

Alle reacties

0
Stradivarius
Stradivarius
0 1 Andere particulier
2 jaren geleden

Heb zelfde probleem ervaren met een General lucht/lucht toestel. De bedieningsstand stond op "Automatisch" ipv op "Verwarmen", waardoor het toestel ononderbroken afwisselend verwarmt en verkoelt om de gevraagde temperatuur te bereiken. Tijdens het koelen voel je dan inderdaad een koude luchtstroom. Wanneer het toestel in de "Verwarming" stand staat, wordt er enkel verwarmd en stopt het ventileren wanneer de gevraagde temperatuur bereikt is. Ook zet ik meestal de ventilatiestand op de laagste stand (soms ook op automatisch) zodat je het ventileren nauwelijks hoort. Ook heb ik wifimodules laten plaatsen zodat alle toestellen via de smartphone te regelen zijn. Daar kunnen eventuele foutrapporten geraadpleegd worden. 

Download gratis onze airco-gids

Download gratis onze airco-gids

Alles wat je moet weten over airco’s: van soorten en installatie tot tips voor optimaal rendement. Inclusief handige checklists!

Download nu gratis jouw gids

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Verwarming of radiator stuk? Deze 6 verwarmingsproblemen los je zelf op

Verwarming of radiator stuk? Deze 6 verwarmingsproblemen los je zelf op

Problemen met je verwarming? Verwarmingsexpert Stijn Van Malderen van Bulex legt uit wat de oorzaak is en hoe je ze zelf kan oplossen.

Lees meer

Besparen door de temperatuur van je cv-ketel te verlagen? Pas op voor het risico op legionella

Besparen door de temperatuur van je cv-ketel te verlagen? Pas op voor het risico op legionella

Wil je energie besparen door de temperatuur van je cv-ketel te verlagen? Ontdek waarom experts waarschuwen voor legionella en hoe je veilig kan besparen.

Lees meer

Must-do voor het najaar: de schoorsteen reinigen

Must-do voor het najaar: de schoorsteen reinigen

De herfst is voor veel mensen het moment waarop ze hun haard of kachel aansteken. Om optimaal te kunnen genieten, moet je wel je schoorsteen reinigen.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag