Is aannemer verantwoordelijk???
Ongeveer een 6 jaar geleden kochten we van een aannemer een bijna volledig afgewerkte woning.
Sinds we hier wonen zijn er al wat dingen op de proppen gekomen die niet allemaal even goed uitgevoerd zijn. We hebben de aannemer daar steeds over aangesproken en met veel tegenzin is hij die dingen komen verhelpen.
Een maand geleden laten we zonnepanelen leggen en heel raar maar dan krijgen we plots water binnen. Vlgens verschillende dakwerkers heeft het echter niet te maken met de zonnepanelen maar is er ergens op een bepaalde plek het lood met goed vastgesteld. We spreken een dakwerker aan om dit euvel te verhelpen maar blijkt dat we nog water binnen krijgen.
Dakwerker zegt dat onze muren verzadigd zijn van het water en dat daar het water blijft vandaan komen. Dit is eigenlijk ook wel zichtbaar aan de bakstenen. De dakwerker zei me dat ik mijn aannemer moest aanspreken om de muren met een vochtwerend produkt te laten behandelen.
Voor wie zijn eigenlijk de kosten want het is natuurlijk wel de regenkant


