4

voorkeurs schakelaar boiler

belgam
belgam
#Verwarming & koeling · 13 jaren geleden

Hallo;

Ik heb een boiler van 150 liter.

Sinds 2 dagen heb ik geen warm water meer.

Als ik mijn voorkeurs schakelaar aanzet verwarmd hij wel.(op dag stand)

Zou het kunnen dat de schakelaar stuk is?

Groetjes

Alle reacties

0
idur
idur
174 842 Andere professioneel
13 jaren geleden

Beste belgam,

Het is mogelijk dat de voorkeurschakelaar stuk is,maar er zijn wel meer mogelijkheden van defect.Uit je bericht maak ik op de er geen problemen zijn met de boiler daar deze opwarmt als je de schakelaar in dagstand zet.Normaal staat er in de kring van de stuurspanning die de voorkeurschakelaar bedient een zekering(heel dikwijls gewoon ouderwetse zekeringen en geen automaat).Het kan zijn dat er daar één stuk is.Een ander euvel dat ik in mijn vak al meer dan 1 keer heb voorgehad is dat het toestel dat in de verzegelde meterkast staat, en dient om bij het signaal tot opwarmen jou voorkeurschakelaar te schakelen, stuk is.Als dit zou zijn moet de netbeheerder verwittigt worden voor reparatie.Het uittesten van de voorkeurschakelaar moet je aan een profesionele installateur overlaten daar dit een technisch(gevaarlijk, want moet onder spanning gebeuren)ingreep is.Als je de schakelaar in dagstand zet en je laat hem zo staan dan moet deze de volgende morgend terug op aut. staan want de stuurspanning zet deze terug,maar dit geeft geen uitsluitsel over de oorzaak.

Mvg. Rudi

0
belgam
belgam
0 19 Andere professioneel
13 jaren geleden

Dank je wel voor de uitleg,de netbeheerder is langs geweest en de voorkeurschakelaar ook getest en deze is stuk.

Ik heb een nieuwe geplaatst en nu wacht ik af tot morgrnvroeg.

Groeten

0
belgam
belgam
0 19 Andere professioneel
13 jaren geleden

is ok,was de voorkeurschakelaar.

Vraag gratis offertes aan voor jouw bouw- of renovatieproject

Vraag snel en eenvoudig offertes aan bij gespecialiseerde professionals bij jou in de buurt.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Must-do voor het najaar: de schoorsteen reinigen

Must-do voor het najaar: de schoorsteen reinigen

De herfst is voor veel mensen het moment waarop ze hun haard of kachel aansteken. Om optimaal te kunnen genieten, moet je wel je schoorsteen reinigen.

Lees meer

Cv-installatie: ontdek de opties voor de centrale verwarming van je woning

Cv-installatie: ontdek de opties voor de centrale verwarming van je woning

Benieuwd welke centrale verwarming het meest geschikt is voor nieuwbouw of renovatie? Ontdek de verschillende soorten cv-installaties en hun prijs.

Lees meer

Kan je een warmtepomp met je cv combineren? Dit zijn de opties

Kan je een warmtepomp met je cv combineren? Dit zijn de opties

Verwarm je momenteel met een verwarmingsketel, maar vraag je je af of je een warmtepomp op je cv kan aansluiten? Wij leggen uit hoe dat kan.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag