Foutieve maandelijkse afrekening met digitale elektriciteitsmeter.
Drie maand geleden werd er een digitale elektriciteitsmeter op naam van de bouwheer overgenomen door de vereniging van medeeigenaars in een nieuw appartementsgebouw.
Het contract is bij Eneco. Wij ontvangen een maandelijkse afrekening van +/- 400kwh aangerekend. (dus geen voorschot)
Op deze meter staat enkel de garagepoort van de ondergrondse parking + een RWA installatie die maandelijks 15 min wordt getest.
RWA= rook en warmte afzuiging in geval van brand.
Ik heb het verbruik gedurende een maand dagelijks nagezien en ik noteer een verbruik van 8kw per maand (dag + nacht samen) +/- 0,25kwh/dag.
De huidige meterstand dag 49kwh - nacht 64kwh.
Op de digitale meter is er dus nergens een spoor van de aangerekende verbruiken van +/- 400kw/maand.
Het EAN en meternummer is correct.
Eneco factureert volgens de meterstanden die zij van Fluvius ontvangen?
Hoe is dit mogelijk?
Zou het kunnen dat er een software probleem is bij Fluvius?
Als dit zo zou zijn dan stel ik mij vragen bij andere opmetingen zoals de berekening van het capaciteitstarief.




