0

ombouwen loods

vicky1992
vicky1992
#Veranda en bijgebouwen · 2 jaren geleden

Aan de achterkant van onze woning hangt een opslagplaatsvan 60m² ongeveer ( was vroeger van tuinaannemer). We zouden graag de helft ombouwen voor een extra ruimte bij de woning ( ongeveer 26m²). Er komt een schuifraam aan 1 of 2 kanten en de ander helft van het magazijn zouden we afbreken. Er zouden geen draagmuren verwijdert worden enkel de achterdeur zouden we wegnemen. Zouden wij een melding of bepaalde aanvraag moeten doen, of architect moeten vragen. De draagbalken/muren van het magazijn zouden blijven staan we zouden hier in bouwen/isoleren.. alvast bedankt!

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Alles wat je moet weten voordat je een tuinhuis plaatst: van materialen tot prijs

Alles wat je moet weten voordat je een tuinhuis plaatst: van materialen tot prijs

Ben je van plan om een nieuw tuinhuis te plaatsen? Ontdek alle opties wat betreft materiaal, budget, fundering, plaatsing en vergunning.

Lees meer

Een stevige fundering voor je tuinhuis maken: zo lukt het

Een stevige fundering voor je tuinhuis maken: zo lukt het

Een nieuw tuinhuis in de lente? Zonder goede fundering kan de plaatsing al snel in een nachtmerrie veranderen. Deze tips garanderen je een stevige basis.

Lees meer

De beste manier om je woning uit te breiden: aanbouw of veranda?

De beste manier om je woning uit te breiden: aanbouw of veranda?

Extra ruimte nodig? Of meer daglicht? Dan kan je je woning uitbreiden met een aanbouw of veranda. Welke optie is het meest geschikt voor jou

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag