Regenwaterpomp opnieuw zmaar beginnen aanslaan

11

Regenwaterpomp opnieuw zmaar beginnen aanslaan

Samm
Samm
#Sanitair · 2 jaren geleden

Type:​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ MC605-EM / EC / E
Artikelnr: 4046518​ ​ /​ 0404​ /​ 09445
Zie foto's in bijlage

Regenwaterpomp Wilo is alweer sinds eind mei '23 begonnen met zomaar om de 30 min aan te slaan.

Vorig jaar in mei is de pomp beginnen aanslaan.Dit om de 30 minuten voor een 7-tal seconden.
De firma/onderneming die deze pomp heeft geïnstalleerd bij de vorige eigenaar van het huis,
is toen komen kijken, maar vindt niet wat de oorzaak is. Hij liet wel weten dat het niet aan de WC of aan de 3 kraantjes ligt die aangesloten zijn aan deze pomp.
Een foutmelding is niet merkbaar op het​ paneeltje. In oktober van hettzelfde jaar is het aanslaan opeens gestopt.

Nu sinds eind mei '23 is deze pomp alweer begonnen met zomaar om de 30 min aan te slaan.

Iemand een idee om dit euvel op te lossen?

Zou dit kunnen liggen aan het warme weer?

https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/86958/20230607133945.jpg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=32f8fe54a581421f0696160878235198https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/86958/20230607133932.jpg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=3bfb8b283042ad40f3724158927aee10https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/86958/20230610062852.jpg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=341de4f6a4ee02916e7db536641643aa

Alle reacties

0
Samm
Samm
0 16 Andere particulier
2 jaren geleden

Juist, er zitten 2 rubberen doppen onder het voetstuk.

Pomp staat op die manier scheef. Deze perfect horizontaal zetten wordt uitgevoerd.

Van verwarming tot ventilatie. Ontdek alles wat je moet weten over energie in ons gratis magazine ‘Mijn Energie’

Van verwarming tot ventilatie. Ontdek alles wat je moet weten over energie in ons gratis magazine ‘Mijn Energie’

De mogelijkheden zijn de laatste jaren enorm toegenomen, waardoor het moeilijker wordt om de juiste keuze te maken voor jouw woning. In dit magazine helpen we je graag op weg.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

In de kijker: hoe je met grijswater je waterfactuur kan verlagen

In de kijker: hoe je met grijswater je waterfactuur kan verlagen

Water besparen wordt steeds belangrijker. Een nieuwe techniek maakt het mogelijk om grijswater, afvalwater van je huishouden, te hergebruiken.

Lees meer

Elektrische doorstromer: werking, prijs, onderhoud en alternatieven

Elektrische doorstromer: werking, prijs, onderhoud en alternatieven

Onbeperkt warm water, duurzaam geproduceerd? Ontdek alles over de elektrische doorstromer of geiser: werking, kostprijs, onderhoud en alternatieven.

Lees meer

Toilet blijft doorlopen? Met dit stappenplan herstel je het

Toilet blijft doorlopen? Met dit stappenplan herstel je het

Niets zo vervelend als een toilet dat blijft doorlopen. Met dit stappenplan kan je het probleem verhelpen en je wc herstellen.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag