COMPOSIET WERKBLAD : Ervaring zelf “Transporteren” - “Snijden” - “Plaatsen” ?

1

COMPOSIET WERKBLAD : Ervaring zelf “Transporteren” - “Snijden” - “Plaatsen” ?

ReinhildeD
ReinhildeD
#Keuken · 1 jaar geleden

Ik overweeg om 2de hands composiet werkbladen (3 cm dikte) over te nemen.

Ik heb hier een aantal vragen bij:

- TRANSPORT :  Hoe moeilijk / delicaat is het vervoeren van dit materiaal?

- BIJSNIJDEN : Ik heb een U-vorm keuken (3 topbladen), en de bladen moeten aangepast worden (ingekort en een grotere opening voor het kookvuur).

 Is dit iets wat zelf kan gedaan worden?

- SCHOONMAKEN : Op de onderkant van de bladen zit op sommige plaatsen een hele dikke harde laag lijm en ook nog wat hout-restant v/d originele keuken.

Is dit te verwijderen zonder het risico dat het composiet barst, en zo ja hoe?

- ONDERGROND : Ik heb nu een beukenhouten werkblad en zou dit graag laten liggen omdat mijn keuken nogal laag is.

Kan een composiet werkblad bovenop een beukenhouten blad gelegd worden? Of moet het helemaal vrij liggen?

Ik zou dankbaar zijn om wat feedback te mogen ontvangen van wie hier ervaring mee heeft. Dankjewel alvast! 

https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/93065/9013c164-6518-400b-b831-6bc953a115cf-1.jpeg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=0813b46966e8560ca728d14a2a201ae8https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/93065/588c1d86-7da9-4881-ae6e-ccdb118afba9-1.jpeg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=6007997242437fe61ff4c0c7d98a657chttps://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/93065/3c83eb40-39a7-48ed-95f0-ff59840d9129-1.jpeg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=4736b9f9b11f725abd68b33edf945000

Alle reacties

0
moes
moes
73 724 Andere professioneel
1 jaar geleden

Ge zult ze in ieder geval rechtop moeten transporteren zoals wij dat doen op onze glasbokken

Ge zult wel serieus diamant gereedschap nodig hebben zoals wij gebruiken in de glas/natuursteenindustrie. Zijn trouwens dezelfde leveranciers

Waarom zou je dat direct daarop leggen. Je kan toch ook een extra houten kader met fijn(ere) latjes maken en het daar op leggen. Kan je nog spelen met de hoogte ook.

Op zoek naar een nieuwe keuken? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Keuken’

Op zoek naar een nieuwe keuken? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Keuken’

Ben je op zoek naar tips, tools en inspiratie om je keuken in te richten? Bestel dan snel ons gratis magazine ‘Mijn Keuken’. We helpen je graag op weg met ontwerpen, plannen en inrichten.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Van ontwerp tot onderhoud: zo werkt een elektrische kookplaat

Van ontwerp tot onderhoud: zo werkt een elektrische kookplaat

Ontdek hoe een elektrische kookplaat werkt, wat ze kost en waarop je zeker moet letten bij aankoop en installatie.

Lees meer

Je keuken plaatsen: stappenplan en aandachtspunten voor een correcte installatie

Je keuken plaatsen: stappenplan en aandachtspunten voor een correcte installatie

Zelf je keuken plaatsen of laten doen door een vakman? Ontdek de aandachtspunten voor, tijdens en na de plaatsing en gebruik ons stappenplan.

Lees meer

Inductie of keramisch: welke kookplaat past écht bij jou?

Inductie of keramisch: welke kookplaat past écht bij jou?

Ontdek de verschillen tussen inductie en keramisch: prijs, energie, veiligheid, comfort en meer. Zo kies je eenvoudig de beste kookplaat.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag