Natte betonwelfsels /doorslaand op binnenmuur

1

Natte betonwelfsels /doorslaand op binnenmuur

Alessio2702
Alessio2702
#Dak · 1 jaar geleden

Hallo,

We hebben een aanbouw geplaatst vorig jaar tegen ons oude woning. Ons oude woning heeft een hellend dak en ons aanbouw een plat dak.

Het opbouw van de plat dak:

Betonnen welfsels / Betonplaat / Hellingschape / dampscherm V3 roofing gebrand / Pir plate met alu / EPDM.

De aanbouw is groot deel als uitbreiding woning met daartegen nog een overdekt terras onder éénzelfde dak. Onder het terras zien we al sinds april (dat ons dak erop ligt) vochtplekken tegen de binnenmuur. Langs buiten zien we natte plekken tegen de betonnen welfsels dat aansluit bij de muur dat ons terras scheid van buiten naar binnen toe.

De dakwerker en 2 expertisebedrijven zijn langsgeweest om dit na te kijken en te zoeken naar lekkages maar vinden niets. Nu begin ik te twijfelen of dit condens is? Maar kan het zoveel zijn dat je over een hele binnenmuur doorslaande vochtplekken ziet?

Ik weet niet of het zou helpen als ik onder de terras ook isolatieplaten tegen de betonnenwelfsels langs onder moet zetten om dit probleem te stoppen? Mijn schrik hiervoor is dat het toch effectief om een lekkage gaat en ik alles terug kan afbreken.

Iemand dat hier beter in gespecialiseerd is? Ik kan eventueel foto's sturen ter verduidelijking.

Alle reacties

0
Carl Vandecasteele
Carl Vandecasteele
78 736 Verbouwer
1 jaar geleden

foto's kunnen wel een beetje helpen. maar ja ikzelf zou het liefst ter plaatse zien eer ik een uitspraak doe hierover.

in welke streek zit je?

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

In de kijker: dakpannen met geïntegreerde zonnepanelen verhogen opbrengst

In de kijker: dakpannen met geïntegreerde zonnepanelen verhogen opbrengst

Deze nieuwe dakpannen met zonnepanelen bedekken je dak én wekken stroom op. Dankzij de half-cuttechnologie brengen deze zonnepanelen nog meer op.

Lees meer

Asbest in je dak? Zo kan je het herkennen, vervangen en veilig verwijderen

Asbest in je dak? Zo kan je het herkennen, vervangen en veilig verwijderen

Leer asbest in je dak herkennen, ontdek de risico’s en kosten en vind veilige oplossingen voor vervanging of verwijdering.

Lees meer

Mansardedak: complete gids met voordelen, prijs en tips

Mansardedak: complete gids met voordelen, prijs en tips

Geef je woning karakter met een mansardedak en geniet van meer ruimte, stijl en comfort onder je dak.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag