afwerking bovenkant gemetste keermuren

0

afwerking bovenkant gemetste keermuren

eds1
eds1
#Muren · 11 maanden geleden

Wij hebben verschillende meter keermuren met bovenafwerking in dwars gemetste gevelstenen liggend op een koper gekrulde plaat . Nu beginnen hier en daar die gevelstenen los te komen (vooral de laatsten in de rij) . Ik denk van nieuw af te werken met een keramische tegel van 2 cm dikte (bvb 30x120 cm) en naden af te kitten. Een andere oplossing is misschien met een Alu plaat (gepoederlakt) van 3-4mm. Maar heeft daar iemand ervaring mee? Ik zie dit weinig of niet voorkomen.

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Gevelrenovatie prijs: wat kost een renovatie per vierkante meter?

Gevelrenovatie prijs: wat kost een renovatie per vierkante meter?

Lees alles over de prijs van gevelrenovatie per m². Ontdek kosten, premies en handige prijstips voor het renoveren van jouw gevel.

Lees meer

Opstijgend vocht in huis? Zo herken, voorkom en behandel je het!

Opstijgend vocht in huis? Zo herken, voorkom en behandel je het!

Ontdek hoe je opstijgend vocht herkent, voorkomt en behandelt voor een droge, gezonde woning.

Lees meer

Offerte vochtbestrijding aanvragen: zo zoek je een vochtspecialist

Offerte vochtbestrijding aanvragen: zo zoek je een vochtspecialist

Vocht in huis? Ontdek de oplossingen en hun kostprijs en tips om een vochtspecialist te zoeken en offertes voor vochtbestrijding te vergelijken.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag