Vloer isoleren zolder
Na wat opzoekwerk heb ik nog geen antwoord gevonden op volgende vraag van isoleren van een zoldervloer om de EPC te verhogen.
Ik heb zojuist een rijhuis gekocht, en de epc moet omhoog onderandere omdat het dak maar met 10cm min.wol is geïsoleerd. Omdat het een niet verwarmde ruimte is kan ik dus gewoon de zoldervloer isoleren, wat goedkoper, en makkelijker is aangezien er geen onderdak is.
Nu is de zolder bereikbaar via een vaste trap vanaf de eerste verdieping.
Hoe moet dit worden aangepakt? Is een deur op de 1e verdieping voldoende? Of hoeft het gat van de trap en de zoldervloer ook afgesloten te worden door bv een luik met isolatie?
Of mag het ook om pur platen tegen de 10cm min wol te hangen + dampscherm langs binnen? Zonder onderdak? De zolder is niet groot dus beide zou niet veel werk zijn.




