1

Regenwaterfilter maken

louis siebens
louis siebens
#Sanitair · 13 jaren geleden

Hallo,Ik heb een inox bak van 2000 mm lang x 150 mm breed x 200 mm hoog. De in- en uitgang moeten nog gemaakt worden. Hoe maak ik daarmee een regenwaterfilter zodat er met het water gewassen en gepoetst kan worden? Het water komt van een dak met gecoate stalen platen die bewassen zijn met een soort groengele harde mos. Betonplaten en palen zijn er ook drager van.Dbv Louis

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Sanitaire installatie en sanitair warm water: dit moet je weten

Sanitaire installatie en sanitair warm water: dit moet je weten

Hoe zit een sanitaire installatie in elkaar? Hoe wek je sanitair warm water op? En hoe los je problemen met hard water op? We maken je wegwijs.

Lees meer

Is een gasdoorstroomboiler geschikt voor jouw woning? Tips voor installatie en onderhoud

Is een gasdoorstroomboiler geschikt voor jouw woning? Tips voor installatie en onderhoud

Waarom kiezen voor een gasdoorstroomboiler? Ontdek de voordelen, risico’s, prijs en alternatieven voor je sanitair warm water.

Lees meer

Wat is de prijs van een regenwaterput?

Wat is de prijs van een regenwaterput?

Met een regenwaterput bespaar je op je waterfactuur door het regenwater in huis te hergebruiken. Maar wat is de prijs van een regenwaterput?

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag