2

lichtdimmer.

ludo segers
ludo segers
#Verlichting · 12 jaren geleden

Beste, Ik heb vier lampen van 50 watt = 200 watt verbruik. Bespaart een lichtdimmer ook werkelijk electriciteit als ik het licht dim???? maw. verbruik ik evengoed 200watt als ik dim of is dit minder en hoeveel??

Alle reacties

0
linder
linder
0 4 Andere professioneel
12 jaren geleden

Als je gewoon een standaard dimmer gebruikt is dit wel degelijk minder. Echter zijn er ook goedkopere dimmers op de markt waarbij dit weer niet geval is. Maar over het algemeen is het bij dimmers die je in de wand installeerd het geval hier wordt het stroom verbruik minder door.

Vraag gratis offertes aan voor jouw bouw- of renovatieproject

Vraag snel en eenvoudig offertes aan bij gespecialiseerde professionals bij jou in de buurt.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Tuinverlichting aanleggen? Breng licht in je tuin voor een gezellige nazomer

Tuinverlichting aanleggen? Breng licht in je tuin voor een gezellige nazomer

Nu de dagen korter worden, maak je het extra gezellig in je tuin met tuinverlichting. Met dit stappenplan kan je zelf tuinverlichting aanleggen.

Lees meer

10 tips om meer daglicht in huis te halen

10 tips om meer daglicht in huis te halen

Hoe meer daglicht in huis, hoe beter: het bezorgt je meer wooncomfort en vaak zelfs een goed humeur. Ga aan de slag met deze tien tips!

Lees meer

8 tips voor je verlichting in huis

8 tips voor je verlichting in huis

Wil jij in elke ruimte en op elk moment van de dag van de ideale verlichting in huis genieten? Ga aan de slag met deze acht tips.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag