Lichtdoorlaatbaarheid polycarbonaat
Alle reacties
De heldere platen gaan zeker meer licht doorlaten, een percentage weet ik daar niet van maar het is wel een heel groot verschil. Een groot nadeel van heldere polycarbonaatplaten is dat je er alles op ziet en dit is veel minder op opaalplaten !
opaal platen neemt plus minus 3 % licht weg maar zijn wel zonwerend voor 40 % en heldere platen niet.
met vrendelijke groeten de overkappingstunter
Vraag gratis offertes aan voor jouw bouw- of renovatieproject
Vraag snel en eenvoudig offertes aan bij gespecialiseerde professionals bij jou in de buurt.
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.
Lees ook

Creëer meer privacy in je tuin met een tuinafsluiting: soorten, prijs en voordelen
Een tuinafsluiting bakent je tuin af en zorgt voor meer privacy. We lijsten de soorten op, hun prijs en hoe je een afsluiting in de tuin plaatst.
Lees meer
5 tips voor een diervriendelijke en natuurlijke tuin
Wil jij een tuin die diervriendelijk en natuurlijk is? Ga aan de slag met deze vijf praktische tips van tuinjournalist en groenexpert Marc Verachtert.
Lees meer
Moet je hagen en jonge bomen bij warm weer water geven? Expert geeft advies
Bomen en hagen kunnen bij warm en droog weer afzien. Heeft het zin om ze dan water te geven? We vroegen het aan tuinexpert Bart Verelst.
Lees meerOnze toolbox
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen