tuinhuis in steen bouwen met stabobloc of stabobric
tuinhuis in steen bouwen met stabobloc of stabobric
1
Ik zou graag een tuinhuis in steen bouwen met betonstenen van stabobloc http://www.stabobloc.be/nl/producten/stabobloc.html of stabobric http://www.stabobric.be/nl/producten/stabobric-modellen.html omdat het eenvoudig is om mee te werken. Is een enkele muur (van 14cm of 9cm dik) voor een tuinhuis voldoende voor een tuinhuis of moet men steeds met een dubbele muur met spouw voorzien? Heeft iemand al ervaring met stabobloc of stabobric?
Alle reacties
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.
Lees ook
.jpg?w=760&auto=format&ar=4%3A3&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&corner-radius=10&mask=corners&lossless=true&s=ccb950611fbaeafede6f5a5ac5723191)
Breng schaduw in je tuin met een terrasoverkapping: 6 stijlvolle opties
Met een terrasoverkapping creëer je schaduw en comfort in je tuin. We lijsten de nieuwste terrasoverkappingen op.
Lees meer
Een carport op maat van jouw woning: ontdek alles over afmetingen, materialen en prijzen
Je auto op een overdekte plaats parkeren? Dan kan je kiezen voor een carport. Ontdek welke materialen er zijn en op welke prijs je moet rekenen.
Lees meerOnze toolbox
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen