1

thermostatische kranen en thermostaat

koekie
koekie
#Verwarming & koeling · 12 jaren geleden
Hallo we gaan een nieuwe condensatieketel (Viesmann 222w) met thermostaat Vitotrol 200 (met ingebouwde voeler) installeren in onze bestaande woning. We zijn ook van plan thermostatische kranen te plaatsen. De thermostaat komt in de living. Hier verwarmen we 's avonds soms ook met de kachel. Boven (slaapkamers en badkamer) plaatsen we thermostatische kranen. Beneden (keuken) ook. In de living, plaatsen we nu het best wel of niet thermostatische kranen? Op sommige sites lees je dat dit een conflict geeft met je thermostaat (dus niet doen), op andere lees je dat dit wel nodis is als je met de kachel verwarmt beneden en met condensatieketel boven (dus wel doen). Bedoeling is dat als het beneden 22graden is (en boven 16), we de verwarming in de badkamer hoger kunnen zetten zonder nog extra bij te verwarmen beneden. Kan iemand me helpen? alvast bedankr mvg Koen

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Hitte doet Vlamingen airco kopen, terwijl Walen vocht bestrijden

Hitte doet Vlamingen airco kopen, terwijl Walen vocht bestrijden

Ontdek waarom Vlamingen massaal kiezen voor airco en energiezuinig wonen, terwijl Walen focussen op vochtbestrijding en gevelproblemen.

Lees meer

Hoe je huis afkoelen via je verwarming? Dit zijn de opties

Hoe je huis afkoelen via je verwarming? Dit zijn de opties

De temperatuur in huis onder controle houden op warme dagen? Ontdek hoe je je huis kan afkoelen via je verwarming.

Lees meer

Vloerverwarming infrezen: zowel bij nieuwbouw als renovatie mogelijk

Vloerverwarming infrezen: zowel bij nieuwbouw als renovatie mogelijk

Ontdek hoe vloerverwarming infrezen werkt, wat de voordelen en aandachtspunten zijn en hoeveel de prijs per m² bedraagt.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag