2

putten laten reinigen of niet?

speksken
speksken
#Voorbereidende werken · 12 jaren geleden
We zijn een oude achterbouw aan het afbreken om een nieuwe te laten zetten maar er zitten drie putten in de grond. De plastieke septische put moet zeker verwijderd worden en de oude betonnen regenwaterput kan misschien gevuld worden met beton als die diep genoeg zit. De derde put is een hele oude betonnen septische put die al zeker 30 jaar geen dienst meer doet. Die putten zijn nu reeds leeggemaakt maar moeten die ook gereinigd worden voor ze uit de grond kunnen gehaald worden en hoe halen we die eruit?

Alle reacties

0
Vochtadvies
Vochtadvies
79 502 Architect
12 jaren geleden

Zuiver bouwpuin kun je in een puincontainer storten.  Met een zware graafmachine kun je de putten uitgraven.  Voor dergelijke werken vermoed ik dat je goedkoper en makkelijker af bent met een grondwerken.  Deze nemen het puin ook mee en recycleren dit.
Groeten
Vochtadvies

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’

Een woning bouwen? Er komt heel wat bij kijken! We helpen je graag op weg met ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Waar naartoe met bouwafval? Dit zijn de opties

Waar naartoe met bouwafval? Dit zijn de opties

Er zijn heel wat opties om je bouwafval op een milieuvriendelijke manier kwijt te raken. Van een puinzak over een container tot het recyclagepark.

Lees meer

Dilemma: een regenwaterput plaatsen of niet?

Dilemma: een regenwaterput plaatsen of niet?

Laat je best een regenwaterput plaatsen of is het geen meerwaarde? We vroegen het aan Silvia De Nolf, adviseur bij NAV en waterconsulent.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag