2

WEERVERLET

kaya
kaya
#Ontwerp · 12 jaren geleden
na vergelijk met de lijsten KMI en Bouwfederatie ivm weerverlet stellen wij vast dat de aannemer bijkomende dagen opgeeft die niet vermeld staan op de lijsten KMI en Bouwfed. Wij betwisten deze dagen omdat het gaat om volledige binnenwerken die konden uitgevoerd worden in in een wind en waterdichte bouw en zeker niet koud of vochtgevoelig waren. 5Plaatsing elec leidingen, leiding water en heating) De aannemer beweert : dat zij die dagen mogen bepalen omdat er geen melding gemaakt was in de akte dat er GEEn weerverlet mocht genomen worden zelfs al is het gebouw wind en waterdicht. Klopt deze stelling : de werkdagen worden toch bepaald door de bevoegde instanties van de bouwnijverheid. Iedereen lijkt hier te kunnen doen wat hem het beste past. Iemand enige ervaring met dit fenomeen, tot wie kunnen we ons het beste wenden om deze situatie aan te kaarten.

Alle reacties

0
Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Bodemattest cruciaal bij verkoop

Bodemattest cruciaal bij verkoop

Een bodemattest vertelt je meer over de kwaliteit van de grond. Het is een verplicht document als je bouwgrond, een woning of een appartement verkoopt.

Lees meer

Vraag aan de lichtexpert: Hoe trek je meer daglicht naar binnen?

Vraag aan de lichtexpert: Hoe trek je meer daglicht naar binnen?

Lichtexpert Joël Sels geeft tips en oplossingen om meer daglicht in huis te halen. Ontdek hoe je je woning lichter en ruimer maakt.

Lees meer

Harvard-professor Allen: “Een deel van het zorgbudget moet naar de bouwsector”

Harvard-professor Allen: “Een deel van het zorgbudget moet naar de bouwsector”

Volgens experts, zoals Harvard-professor Joseph Allen, zijn ventilatie, daglicht en luchtkwaliteit essentieel om van je huis een gezond huis te maken.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag