1

vloerverwarming drukverlies

fabriziobudino
fabriziobudino
#Verwarming & koeling · 12 jaren geleden

Toen we op 01-05-2010 in ons nieuw huis introkken hadden we al vrij direct probleem met druk verlies op de vloerverwarming en ja we hadden een lek is intussen al herstelt , nu 3 jaar later zitten we terug met drukverlies op de vloerverwarming . Volgens mij inzien en daar ben ikzelf getuige van is er een fout gemaakt toen ze de chape op de vloerverwarming hebben gelegd , eerst hebben ze metalen netjes op de leidingen van de vloerverwarming gelegd ( vloerverwarming is gelegd in plastieken platen met noppen ) en dan hebben ze er de chape overgedaan bij het eerste lek zag ik dat het netje ingedrukt was op de leidingen op verschillende plaatsen maar daar waar het lek was , was het volledig ingesneden , nu is men vrees wel dat ik me nog aan verschillende lekken mag verwachten heeft er iemand ervaring met een dergelijke manier van werken ( metalen netjes op de leidingen en dan chape erover ) ? Met groeten fabrizio

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Hitte doet Vlamingen airco kopen, terwijl Walen vocht bestrijden

Hitte doet Vlamingen airco kopen, terwijl Walen vocht bestrijden

Ontdek waarom Vlamingen massaal kiezen voor airco en energiezuinig wonen, terwijl Walen focussen op vochtbestrijding en gevelproblemen.

Lees meer

Hoe je huis afkoelen via je verwarming? Dit zijn de opties

Hoe je huis afkoelen via je verwarming? Dit zijn de opties

De temperatuur in huis onder controle houden op warme dagen? Ontdek hoe je je huis kan afkoelen via je verwarming.

Lees meer

Vloerverwarming infrezen: zowel bij nieuwbouw als renovatie mogelijk

Vloerverwarming infrezen: zowel bij nieuwbouw als renovatie mogelijk

Ontdek hoe vloerverwarming infrezen werkt, wat de voordelen en aandachtspunten zijn en hoeveel de prijs per m² bedraagt.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag