2

Videofonie

Bart Van Der Heyden
Bart Van Der Heyden
#Smarthome · 12 jaren geleden
Wij willen in onze nieuwbouwwoning gebruik maken van videofonie, en onze installatie zal bestaan uit 1 buitenpost en 3 binnenposten. Wij hebben reeds een Multikabel verzien met 16x0,8. Nu heb ik al menig opzoekingswerk verricht en geloof mij: Ik zie het bos door de bomen niet meer. Verschillende merken met verschillende technieken: 2 draadsysteem, 6 draadsysteem, enz. En uiteraard verschillende prijskaartjes. Nu was mijn vraag naar mijn medeforumgenoten: Wat is jullie ervaring met de verschillende systemen? Welk merk staat bij u geïnstalleerd en hoe tevreden bent u hierover (camera vd buitenpost, weergavescherm vd binnenpost, nachtweergave, gebruiksgemak, e.d.)

Alle reacties

0
DVB
DVB
16 68 Verbouwer
12 jaren geleden
Wij zijn nog niet zeker welk systeem we gaan nemen en hebben daarom meteen voldoende kabels getrokken. Als je dit zelf doet kost het heus zoveel niet en dan ben je ook voor de toekomst zeker ;)

Vraag gratis offertes aan voor jouw bouw- of renovatieproject

Vraag snel en eenvoudig offertes aan bij gespecialiseerde professionals bij jou in de buurt.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

De voordelen van domotica: comfort, veiligheid en energiebeheer

De voordelen van domotica: comfort, veiligheid en energiebeheer

Domotica dient om jouw leven aangenamer te maken, door alle technische voorzieningen met elkaar te verbinden. Ontdek alle voordelen van domotica.

Lees meer

Je rookmelders testen en onderhouden: zo zorg je voor een brandveilige thuis

Je rookmelders testen en onderhouden: zo zorg je voor een brandveilige thuis

Rookmelders kunnen levens redden bij een brand. Maar dan moeten ze wel correct werken. Met deze tips kan je je rookmelders testen en onderhouden.

Lees meer

In de kijker: een veilige woning met deze binnencamera met gezichtsherkenning

In de kijker: een veilige woning met deze binnencamera met gezichtsherkenning

De nieuwe Advance binnencamera van Netatmo helpt je om je huis slim te beveiligen. Dankzij gezichtsherkenning filmt de camera alleen als je weg bent.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag