BETREFT AFBRAAK BIJGEBOUW
BETREFT AFBRAAK BIJGEBOUW
5
Wij hebben dit jaar een losstaand bijgebouw afgebroken in onze tuin volledig conform met de wetgeving daar we ons hadden geïnformeerd bij het gemeentehuis. Nu hebben wij besloten om het huis te verkopen hiervoor werd reeds een compromis getekend nu blijkt dat de kopers langs het kadaster zijn langsgeweest en volgens hun was dit bijgebouw niet losstaand en bijgebouwd aan het huis waarvan wij niet op de hoogte waren aangezien wij het in deze staat gekocht hebben. Nu de compromis is getekend met opschortende voorwaarde indien dus indien dit niet kan voorgelegd worden zien zij af van de compromis. Wat kunnen wij hier aan doen en wat zijn onze rechten?
Alle reacties
0
https://www.livios.be/nl/forum/topic/6030/betreft-afbraak-bijgebouw/#message-1
594 3511 Andere particulier
Wat is exact de opschortende voorwaarde die in de compromis staat ? Als de afbraakwerken uitgevoerd waren voordat de koper het huis de laatste keer bezocht heeft dan zie ik niet direct wat het probleem zou kunnen zijn.
0
https://www.livios.be/nl/forum/topic/6030/betreft-afbraak-bijgebouw/#message-2
0 2 Andere particulier
Inderdaad waren reeds gebeurd toen de koper ons pand bezocht. Ze denken dat ze een boete gaan krijgen omdat dit zonder vergunning gebeurde wat eigenlijk niet moest maar volgens het kadaster was er nog een stuk gebouw dat wel aan de woonst aangebouwd was waarvan wij niks wisten en dat moest wel aangevraagd worden. Nu zijn wij verplicht om een architect in te schakelen om een dossier te maken om dit te regularizeren anders verliezen we de compromis. De opschortende voorwaarde vermeldt dat wij afbraakwerken gedaan hebben zonder vergunning en dit zullen in orde brengen.
0
https://www.livios.be/nl/forum/topic/6030/betreft-afbraak-bijgebouw/#message-3
594 3511 Andere particulier
Je hebt dus zelf het antwoord op je vraag gegeven. Er zit dus niets anders op dan dit afbraakdossiertje in orde te maken [crying]
0
https://www.livios.be/nl/forum/topic/6030/betreft-afbraak-bijgebouw/#message-4
0 2 Andere particulier
Ja eigenlijk wel:) kvind het gewoon niet eerlijk dat wij hier nu mee zitten terwijl de overtreding bij de vorige eigenaars ligt. Alvast bedankt voor de reactie.

Een nieuwe woning bouwen? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’
Een woning bouwen? Er komt heel wat bij kijken! We helpen je graag op weg met ons gratis magazine ‘Mijn Nieuwbouw’.
Vraag gratis offertes aan voor jouw bouw- of renovatieproject
Vraag snel en eenvoudig offertes aan bij gespecialiseerde professionals bij jou in de buurt.
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.
Weet jij het antwoord op deze vragen?
Onze toolbox
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen