1

Chappe tegen dakhout

Marmar
Marmar
#Vloeren · 13 jaren geleden
Beste, Onder het dak wil ik een slaapkamer maken. Op de vloerbeton ligt aan beide zeiden van de ruimte een houten balk (een 18der zoals men die noemt. Op die balk staan steunen die het dakgebinte ondersteunen en tergelijkertijd een "muurtje vormen van ± 1,20m hoog. Bij het gieten van een chappe zal deze hoger liggen dan de hoogte van de 18der (± 6,5 cm). Kan ik - om te vermijden dat de chappe over de balken loopt - een dunne plaat zetten van een 12-tal cm tegen de de houten steunen? En als de chappe droog is, mag ik die repen dan wegnemen? Mvg, M. Maryns

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Wanneer leg je een ontkoppelingsmat? Vloerexpert legt uit

Wanneer leg je een ontkoppelingsmat? Vloerexpert legt uit

Een tegelvloer en een ontkoppelingsmat gaan hand in hand. Maar hoe werkt het en is er een alternatief? Een expert van bouwmaterialen Wijckmans legt uit.

Lees meer

Keuzewijzer: vind de vloer die bij jou past

Keuzewijzer: vind de vloer die bij jou past

Ben je op zoek naar de juiste vloer? Het aanbod is enorm: van keramische tegels, over parket, tot laminaat. Ontdek de voor- en nadelen van alle vloertypes.

Lees meer

Internationaal onderzoek onthult onze poetsgewoontes én onze excuses om niet te kuisen

Internationaal onderzoek onthult onze poetsgewoontes én onze excuses om niet te kuisen

Ontdek waarom we kuisen, wat onze favoriete excuses zijn en wat we het meest poetsen. Kärcher's onderzoek onthult verrassende schoonmaakgewoontes.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag