Problemen met loodgieter en tegelaar

2

Problemen met loodgieter en tegelaar

CA
CA
#Ontwerp · 11 jaren geleden
Midden december 2013 hebben wij 2 klusjesmannen onder de arm genomen voor de renovatie van onze badkamer. Vader is tegelaar en vloerder, zoon is een loodgieter. Onze badkamer zou volledig in orde zijn op zes dagen. Ondertussen zijn onze klusjesmannen een 6-tal keer geweest, met als gevolg dat we vandaag de dag al 14 weken geen badkamer meer hebben. We bellen meermaals per dag maar krijgen geen gehoor of afspreekmomenten die dan niet worden nageleefd. Onze klusjesmannen hebben echter al de helft van het overeengekomen (vast)bedrag ontvangen, telkens ondertekent bij in ontvangst name van geld. Kunnen wij onze klusjesmannen opzeggen en een deel van het gegeven bedrag recupereren? Momenteel zijn er volgens ons niet genoeg werken verricht voor het gegeven bedrag.

Alle reacties

0
Kris M
Kris M
594 3511 Andere particulier
11 jaren geleden


Eerst aangetekend en per gewoon schrijven vragen om binnen een redelijke termijn (bv 4 weken) de per offerte afgesproken werken te komen beëindigen.  Daarna pas kan je bij niet-nakoming aangetekend hen de laan uitsturen. 

Als je te veel betaald hebt navenant de uitgevoerde werken; waarom heb je dan betaald ?  Recupereren zal moeilijk zijn.

Dit alles in de veronderstelling dat het niet (gedeeltelijk) in"t zwart is.

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag