2

badkamervloer helt schuin af

anitake
anitake
#Badkamer · 11 jaren geleden
Graag een beetje raad aub. We besloten onze badkamer te renoveren, tegel op tegel. (keramische tegels gerect. 1cm dik) 60/60 voor de vloer en 30/60 voor de wanden. We besloten het te laten uitvoeren door een tegelzetter. In de bestaande vloer lagen een paar tegels iets hoger. Volgens de vloerder was de chape niet naar omhoog gekomen, want de tegels klonken niet hol. Hij zou dat wegwerken, maar moest wat geven en nemen. Maar je zou het niet zien zei hij.. We hebben zelf uitzettingsvoegen geplaatst rondom. We hebben de vloer grondig ontvet, gespoeld, laten drogen en nadien hebben we er een primer speciaal voor gladde vloeren opgezet:PTB primer BL Gisteren is de vloer geplaatst en we werden verzocht te komen kijken. Vanop de overloop zie je dat de vloer in de deuropening vrij veel afhelt. Hij vertrekt op 2,5 cm en een 90 cm verder anderhalve cm. Zo zie je een schuine lijn boven de parket uitsteken, afgewerkt met een mooi opstaand aliminiumprofiel. De tegelzetter zegt dat hij denkt dat je dat visueel kan wegwerken met een speciaal op maat gemaakt profiel. Hij wil er eens naar uitzien. We moeten wel vermelden dat de tegelzetter vorige week het toilet betegelde: vloer en wanden. En dat is best behoorlijk. Als je in de deuropening van de badkamer staat lijkt de vloer verder wel mooi gelijk te liggen. Kan u ons helpen met een beetje goede raad aub. Volgende week komt hij de laatste 4 tegels van de badkamervloer plaatsen en de badombouw voorzien. we hebben al zoveel pech gehad dat we de bomen even niet meer zien door het bos. (2x bad geleverd gekregen met fout in de lak, expert..maanden zonder badkamer ) Alles ok nu. Nieuwe bad geplaatst, maar wat nu?

Alle reacties

0
vloerder jp
vloerder jp
74 287 Andere professioneel
11 jaren geleden

De vloerder heeft gekozen voor een knik in de vloer en dat is in sommige gevallen een goede oplossing. Mss had hij beter de storende hoger liggende tegels kunnen wegnemen zodat hij geen knik moest maken. Moeilijk zomaar te zeggen wat er wel of niet mogelijk is.

jp

Vraag nu je gratis offertes aan voor je nieuwe badkamer

Vraag nu je gratis offertes aan voor je nieuwe badkamer

Of je nu kiest voor praktisch of luxe, wij helpen je verder. Vraag gratis en vrijblijvend offertes aan van badkamerexperts bij jou in de buurt.

Offertes aanvragen

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

De ideale badkamertegels kiezen: alles over soorten, stijlen en plaatsing

De ideale badkamertegels kiezen: alles over soorten, stijlen en plaatsing

Ontdek alles over badkamertegels: soorten, stijlen, formaten en prijs. Leer hoe je zelf kunt betegelen en welke keuze het beste voor jou is.

Lees meer

Je badkamer inrichten: Huis Gemaakt-jurylid Bart Appeltans geeft tips

Je badkamer inrichten: Huis Gemaakt-jurylid Bart Appeltans geeft tips

De koppels in het programma 'Huis Gemaakt' zijn gestart met de renovatie van hun badkamer. Interieurarchitect Bart Appeltans geeft tips voor de inrichting.

Lees meer

Je douche schoonmaken doe je met deze tips

Je douche schoonmaken doe je met deze tips

In heel wat gezinnen wordt de douche dagelijks meermaals gebruikt. Wij verzamelden enkele tips om je douche grondig schoon te maken.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag