1

verborgen gebrek verwarming

Dieter B.
Dieter B.
#Verwarming & koeling · 11 jaren geleden
Beste, Ik heb enkele weken terug een appartement gekocht in een pand met 4 wooneenheden. De verkoper was eigenaar van het volledige pand. Ik ben de eerste nieuwe eigenaar die een appartement betrekt en ben onmiddellijk op een gebrek gestoten. Er is namelijk een gezamelijke verwarmingsketel op aardgas (ieder appartement heeft caloriemeters), die is voor de verkoop door de eigenaar vernieuwd. Toen ik merkte dat mijn appartement niet warm te krijgen was, heb ik contact opgenomen met een chauffagist. Die is ter plaatse gekomen en heeft vastgesteld dat de huidige installatie niet zou voldoen om 4 woonentiteiten te verwarmen. Onder andere zou de pomp niet krachtig genoeg zijn (en kan het dus elk moment begeven) en is het expansievat niet groot genoeg (nu hangt er een van 25 liter, de chauffagist zei me dat het 2 vaten van 35 liter zou moeten zijn).

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Verwarming in de slaapkamer: dit zijn de beste opties en hun prijskaartje

Verwarming in de slaapkamer: dit zijn de beste opties en hun prijskaartje

Kies je voor hoofd- of bijverwarming in je slaapkamer? Ontdek welke verwarming het meest geschikt is voor jouw slaapkamer en het prijskaartje ervan.

Lees meer

Temperaturen dalen: met deze 5 tips hou je het warm in huis

Temperaturen dalen: met deze 5 tips hou je het warm in huis

Moet 's nachts de verwarming aan of uit nu de temperaturen dalen? En op hoeveel zet je de thermostaat het beste? Met deze tips hou je het warm in huis.

Lees meer

Experts voorspellen warme zomer: tips voor een koel huis

Experts voorspellen warme zomer: tips voor een koel huis

Volgens weerexperts krijgen we een warme zomer. Wil jij het in huis koel houden? Bereid je dan nu voor met deze tips!

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag