2

het "zetten" van een gebouw

roharro
roharro
#Ontwerp · 11 jaren geleden
Tussen ons app. gebouw (vijf jaar oud) en het aangrenzende gebouw (twintig jaar oud) is de elastische voeg tussen de twee gebouwen gescheurd. Volgens architect te wijten aan het "zetten" van ons gebouw. Valt de vernieuwing van deze voeg onder de tienjarige waarborg?

Alle reacties

0
Vochtadvies
Vochtadvies
79 502 Architect
11 jaren geleden· Bedankje ontvangen
Deze elastische dichting werd geplaatst door de laatste aannemer. Als deze de juiste producten gebruikt heeft kan deze kit niet loskomen, ongeacht de zetting tussen beide gebouwen. Er zijn voldoende producten op de markt om deze voeg af te werken met een rek van 350%. Groeten Vochtadvies
Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag