2

deur op

Marjan
Marjan
#Ramen en deuren · 11 jaren geleden

Binnen 2 weken komen ze onze dubbele garagedeur plaatsen. De man die de betonvloer in de garage verzorgde en de dorpel legde, koos ervoor om de dorpel op de beton te plaatsen waardoor er een niveauverschil is. De ramenplaatser zeiden dat dit niveau weggewerkt moet worden met beton omdat we de beton als vloer gebruiken en anders enkeln de deur of de dorpel rust.  Concreet betreft dit ongeveer een strookje van 2 meter op 10 cm breed en 8 cm hoog. Dient dit gewapend te worden? Moet er plastic geplaatst worden tussen de oude beton en het nieuwe strookje?

https://livios-images.imgix.net/livios/forum/messages/18077/img_2139.jpg?auto=format&fit=crop&crop=faces%2Cfocalpoint&lossless=true&corner-radius=10&mask=corners&s=29a405f515672f76ecca321114bfc8c3

Alle reacties

0
moes
moes
73 725 Andere professioneel
11 jaren geleden

De foto laat het niet duidelijk zien maar als uw dorpel ongeveer een drie/viertal cm achter de slag zit (binnenkant van uw buitenstenste muur = donkere bruine steen) dan kunnen de geleiders en de poort daar op worden gesteld/afgesteld. Beter was geweest om ook een opstandje te hebben. verbetert de waterhuishouding (= niet binnendringene van vocht). Zo'n opkantje kan nog steeds moest de dorpel niet ver genoeg naar binnen liggen.

Voor de rest hoeft u nu echt niks te doen hoor. Plaatsers van de poort zullen dit voorlopig  wel ondersteunen met wat blokjes hout Later zal de vloer mooi tegen uw dorpel worden aangewerkt (tegels of beton). Koudebrug ? ja toch wel maar het is een garage hé. Dat neemt men in vele gevallen niet mee in de gegevens voor de epb berekening tenzij ze bvb volledig inpandig zou zijn

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

Je woning renoveren? Ontdek alles wat je moet weten in ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’

In ons gratis magazine ‘Mijn Renovatie’ vind je tal van tools, tips en inspiratie om je verbouwproject in goede banen te leiden.

Bestel nu

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

10 oplossingen om de zon buiten te houden, van budgetvriendelijk tot high-end

10 oplossingen om de zon buiten te houden, van budgetvriendelijk tot high-end

21 maart is Global Shading Day: het ideale moment om te bekijken hoe je oververhitting kan vermijden in huis. We geven je 10 mogelijke oplossingen.

Lees meer

In de kijker: duurzame zonwering op zonne-energie zorgt voor schaduw én licht

In de kijker: duurzame zonwering op zonne-energie zorgt voor schaduw én licht

Ontdek hoe duurzame zonwering op zonne-energie zorgt voor koelte en sfeervolle verlichting, dag én nacht! Slimme innovatie voor je terras.

Lees meer

Vraag aan de lichtexpert: Hoeveel licht moet je in huis hebben?

Vraag aan de lichtexpert: Hoeveel licht moet je in huis hebben?

Hoeveel licht heb je nodig in huis? Lichtexpert Joël Sels deelt tips over lichtinval, normen en het optimaal gebruiken van daglicht in elke ruimte.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag