1

PV installatie anno 2015

skidcbr900@hotmail.com
skidcbr900@hotmail.com
#Hernieuwbare energie · 10 jaren geleden
Geachte, Waarom ZOU/MOET je nog een nieuwe PV installatie melden bij Eandis / Vreg als er toch geen subsidie meer uitgekeerd wordt ? Vlg Eandis voor de veiligheid van hun medewerkers, keuring,..... ? Of is het eerder om te weten hoeveel ze kunnen doorfactureren aan netvergoeding, supplementen ? Loont het nog de moeite om te investeren in een nieuwe PV installatie ? (ik heb mijn huis verkocht met bestaande PV installatie van 2009; dat bracht pas op, gemidd 1800,- subs en 0 € aan electr) Dank bij voorbaat. MVG

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Feit of fictie? Werken zonnepanelen beter op hete dagen?

Feit of fictie? Werken zonnepanelen beter op hete dagen?

Zonnepanelen en hitte: brengen warme dagen meer of minder rendement? Ontdek wat echt waar is over zonnepanelen in de zomer.

Lees meer

Dankzij groepsaankoop van Wikipower kan je tot meer dan 50% besparen op je energiefactuur

Dankzij groepsaankoop van Wikipower kan je tot meer dan 50% besparen op je energiefactuur

Wikipower haalde dit najaar een aantrekkelijk aanbod voor elektriciteit en gas binnen. Ontdek het aanbod en bespaar 50% op je energiefactuur.

Lees meer

De wintertuin: zo bespaar je op energie én leef je met de seizoenen

De wintertuin: zo bespaar je op energie én leef je met de seizoenen

Bespaar energie en geniet van comfort met een wintertuin. Ontdek hoe dit duurzame concept werkt en bijdraagt aan een aangenaam en energiezuinig huis.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag