1

Gas leiding plaatsen

G_M_I
G_M_I
#Sanitair · 10 jaren geleden

 

Hoi binnen enkele dagen (max 2 weken) Begin ik aan mijn gas installatie.

hier heb ik echter nog eenv raag over waar ik niet direct een antwoord op vind.  iIk heb een houtskelet gebouwd en ben nu dus met de technieken bezig, als laatste leg ik mijn gasleiding.
En dan wordt er gechapt.
Nu is mijn vraag of ik mijn gasleiding in de chape mag legge, en dan heb ik vooral over de koppelingen. Ik werk met een stalen buis met gele pcv mantel. Sommige zeggen dat ik geen enkele koppeling mag inwerken en andere zeggen dan weer dat ik de koppelingen perfect mag inwerken maar dat ze met vetband beschermd moeten worden.

Kan iemand hier duidelijk over scheppen?


Alvast bedankt.

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Zonneboiler: een duurzame oplossing voor sanitair warm water

Zonneboiler: een duurzame oplossing voor sanitair warm water

Met een zonneboiler kan je je sanitair water op een duurzame manier verwarmen. Lees meer over de werking, installatie en prijs.

Lees meer

Zwarte wormpjes in je wc: oorzaak en oplossing

Zwarte wormpjes in je wc: oorzaak en oplossing

Zwarte wormpjes in je wc na je vakantie? Ontdek wat ze zijn, hoe ze ontstaan én hoe je ze eenvoudig uit je toilet verwijdert.

Lees meer

Soorten doorstromers voor warm water: werking, prijs en alternatieven

Soorten doorstromers voor warm water: werking, prijs en alternatieven

Altijd en snel warm water? Leer hoe een doorstromer werkt, ontdek welk type bij jouw behoeften past en de prijs ervan.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag