water in de kelder
water in de kelder
1
hallo iedereen, Nu dat het zo hevig regent staat er nu de hele tijd water in ons toilet in de kelder ,het rare is het komt vanonder de deuromlijsting en loopt zo rond heel het toilet gebied .Is dit nu grondwater die omhoog komt ofzo ,en hoe zou ik dit kunnen oplossen ?Alle advies is welkom.
Alle reacties
Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.
Lees ook

Crepi voor je gevel: alles over soorten, prijs, isolatie en onderhoud
Crepi als gevelafwerking? Ontdek soorten, prijs, isolatie, onderhoud, premies en een stappenplan. Alles voor een duurzame, mooie gevel.
Lees meer
Je buitenmuur waterdicht maken? Zo bescherm je je muur tegen vocht
Ontdek hoe je je buitenmuur waterdicht kan maken met impregneren, voegwerken en meer. Voorkom vochtproblemen met deze praktische oplossingen!
Lees meerWeet jij het antwoord op deze vragen?
- Zijn er nadelen aan smallere gevelstenen
- Vochtprobleem of slechte afwerking?
- Kunnen nieuwe spouwankers geplaatst worden tussen bestaande binnen-en buitenmuur
- Gevelafwerking realiseren boven dwarskap van buur
- Bij hevige regenval , loopt het water door de buiten muur en komt de kelder binnen gestroomd samen
Onze toolbox
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen