1

Ondervloer voor kurk kliksysteem

Tine1
Tine1
#Vloeren · 10 jaren geleden

We zullen boven kurk leggen met een kliksysteem. Voor laminaat moet hiervoor altijd een 'tussenvloer' gelegd worden. Voor kurk blijkbaar enkel een plastiek. Vroeger lag er tapijt op de bovenverdieping (daarronder chappe). Het tapijt hebben we weggedaan, maar er hangen nog zeer kleine restjes tapijt die we niet helemaal afkrijgen (zeer dun). Daarom vroeg ik me af of het toch niet nodig is om zo'n laag als ondervloer te leggen. Of kan dit inderdaad geen kwaad voor een kliksysteem?

Alle reacties

Laat je e-mailadres achter en we houden je de hoogte van nieuwe antwoorden en reacties op deze vraag.

Lees ook

Keuzewijzer: vind de vloer die bij jou past

Keuzewijzer: vind de vloer die bij jou past

Ben je op zoek naar de juiste vloer? Het aanbod is enorm: van keramische tegels, over parket, tot laminaat. Ontdek de voor- en nadelen van alle vloertypes.

Lees meer

Laminaat leggen: stappenplan

Laminaat leggen: stappenplan

Laminaat is een typische vloer die je zelf kan plaatsen. Wil jij zelf laminaat leggen? Dit stappenplan legt uit hoe je dat aanpakt.

Lees meer

Wanneer leg je een ontkoppelingsmat? Vloerexpert legt uit

Wanneer leg je een ontkoppelingsmat? Vloerexpert legt uit

Een tegelvloer en een ontkoppelingsmat gaan hand in hand. Maar hoe werkt het en is er een alternatief? Een expert van bouwmaterialen Wijckmans legt uit.

Lees meer


Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag