Op 30 mei sluiten we definitief onze deuren. We zijn trots op alle inspiratie, advies en projecten die we de voorbije jaren met onze lezers en partners hebben kunnen delen.
Voor ons is het nu tijd voor een nieuw project. Bedankt voor het vertrouwen in ons merk de afgelopen jaren!
Vogels pikken silicone weg. Hoe oplossen? (Beantwoord op 24-06-2015)
Vraag
De oplevering van ons huis is al gebeurt.We hebben krassen op de ramen maar ook word de silicone tussen de ramen weggepikt door de vogels.Kunnen wij de bouwmaatschappij hiervoor aansprakelijk stellen,of kunnen we hiervoor terecht bij een andere verzekering?
Antwoord
Je bouwfirma is hier niet verantwoordelijk voor, en kan je dan ook niet aansprakelijk stellen. We raden je aan om eens te checken bij je verzekeringsmaatschappij of deze schade gedekt wordt door jouw woonpolis.
Beantwoord door: Livios
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer
Wilms
Houd de hitte buiten: geniet van optimaal zomercomfort met de juiste zonwering
Hittegolven, strengere energienormen en een groeiende aandacht voor duurzaam wonen maken één ding duidelijk