Vraag
Kan de notaris een voorschot uitbetalen nadat de akte is verleend van de verkochte woning? Of moet dat in een maal gebeuren met de verdeling van de gelden?
Beste bezoeker,
Op 30 mei sluiten we definitief onze deuren. We zijn trots op alle inspiratie, advies en projecten die we de voorbije jaren met onze lezers en partners hebben kunnen delen.
Voor ons is het nu tijd voor een nieuw project. Bedankt voor het vertrouwen in ons merk de afgelopen jaren!
Team Livios
Kan de notaris een voorschot uitbetalen nadat de akte is verleend van de verkochte woning? Of moet dat in een maal gebeuren met de verdeling van de gelden?
Eens de koopakte ondertekend en verleden is, zou het voorschot uitbetaald kunnen worden. Beraad je nog eens bij je notaris. Hij kan je hier zeker uitsluitsel over geven.
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Houd de hitte buiten: geniet van optimaal zomercomfort met de juiste zonwering
Hittegolven, strengere energienormen en een groeiende aandacht voor duurzaam wonen maken één ding duidelijk
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen