Op 30 mei sluiten we definitief onze deuren. We zijn trots op alle inspiratie, advies en projecten die we de voorbije jaren met onze lezers en partners hebben kunnen delen.
Voor ons is het nu tijd voor een nieuw project. Bedankt voor het vertrouwen in ons merk de afgelopen jaren!
Waterschade ten laste van blokpolis of inboedel? (Beantwoord op 04-03-2016)
Vraag
In ons appartement hebben we waterschade opgelopen ten gevolge van een leidingbreuk bij de bovenbuur. Een op maat gemaakte kast, speciaal gemaakt tussen 2 muren, en het plafond zijn beschadigd. Deze kast is bestemd om duurzaam (blijvend) en met het appartement verbonden te blijven omdat deze erin verwerkt is. Mijn vraag: is de schade ten laste van de blokpolis (gebouw) of van de inboedel?
Antwoord
"Deze vraag kan u best stellen aan de makelaar van de blokpolis", meent panellid Annelies Van Praet van De Syndicus.
"Een inbouwkast hoort normaal gezien bij de blokpolis, want kan niet zonder schade verwijderd worden en is niet zomaar herbruikbaar in een ander appartement."
Beantwoord door: Annelies Van Praet , De Syndicus BVBA
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer
Wilms
Houd de hitte buiten: geniet van optimaal zomercomfort met de juiste zonwering
Hittegolven, strengere energienormen en een groeiende aandacht voor duurzaam wonen maken één ding duidelijk