Nieuwe keramische vloer droogt niet: waar aan ligt dit? (Beantwoord op 07-06-2016)

Vraag

Onze nieuwe keramische vloer droogt zéér traag na hem eens te dweilen met water. Aan wat kan dit liggen?

Antwoord

Wij denken niet dat dit iets is om je zorgen over te maken. Een keramische vloer neemt geen vocht op, daarom dat het lang kan duren eer de vloer volledig droog is.

Als u eerst een andere vloer had, kan het zijn dat die tegels of de voegen poreuzer waren waardoor het water sneller wegraakte. Het duurt nu dus langer dan je misschien gewend bent, maar dat kan geen kwaad.

Beantwoord door: Livios

Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Levenslang comfort: waarom prefab modulaire woningbouw een toekomstgerichte keuze is
STiDO Modulair Bouwen

Levenslang comfort: waarom prefab modulaire woningbouw een toekomstgerichte keuze is

De meeste Belgen willen het liefst zo lang mogelijk in hun eigen woning blijven wonen.

Lees meer

Onze toolbox
Offertes aanvragen

Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!

Aanvragen
Premies en subsidies

Met premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.

Zoeken
Magazines

Bouwen of verbouwen? Bestel je gratis magazine!

Aanvragen
Praktische gidsen

Met deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.

Aanvragen
Forum

Zit je met een vraag? Stel ze aan andere bouwers en verbouwers.

Stel je vraag