Op 30 mei sluiten we definitief onze deuren. We zijn trots op alle inspiratie, advies en projecten die we de voorbije jaren met onze lezers en partners hebben kunnen delen.
Voor ons is het nu tijd voor een nieuw project. Bedankt voor het vertrouwen in ons merk de afgelopen jaren!
Landmeter verandert datum en noteert dat geleden schade er voordien al was: wat kan ik doen? (Beantwoord op 01-08-2016)
Vraag
De buurman ging zijn huis volledig afbreken. De werken waren al 18 dagen bezig voor de landmeter langs kwam. Hij heeft toen foto's genomen van tijdens de werken aangerichte schade, maar in zijn verslag heeft hij de datums veranderd en staat er dat de schade er al was voor de aanvang van de werken. Wat kan ik hiertegen doen?
Antwoord
Een zeer complexe situatie. Volgens jouw uitleg heeft de landmeter in kwestie allesbehalve professioneel gehandeld en voor een verkeerde weergave van de feiten gezorgd. In dat geval moet je ervoor zorgen dat je het verslag betwist en indien nodig de landmeter in gebreke stelt.
Een complexe situatie, want hoe kan je bewijzen dat de landmeter in kwestie de zaken heeft verdraaid? Hoe dan ook, in deze situatie doe je er zeker niet slecht aan om juridisch advies in te winnen.
Beantwoord door: Jozef Francois , Bouwexperten bvba
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer
Wilms
Houd de hitte buiten: geniet van optimaal zomercomfort met de juiste zonwering
Hittegolven, strengere energienormen en een groeiende aandacht voor duurzaam wonen maken één ding duidelijk