Absorptiecoëfficiënt van MBI blokken (Beantwoord op 05-05-2003)
Antwoord
De vragenrubriek van Livios is bedoeld voor eerstelijnshulp, niet voor gedetailleerde, wetenschappelijke informatie over één bepaald onderwerp. Daarom zouden we je willen aanraden even rechtstreeks contact op te nemen met de firma MBI om deze coëfficiënten op te vragen en eventuele andere vragen voor te leggen. Je kan de firma in Nederland contacteren op het nummer 0413 349 400.
Stelt zich alleen het probleem van nagalm? Heb je dan ook al andere oplossingen overwogen. Het plaatsen van baffels (bv Illbruck) aan het plafond of de bekleding van de wanden met geperforeerde gipsplaten (bv. Sound Design van Knauf of GypSound van Gyproc) kan ook al afdoende werken.
Meer informatie over het tegengaan van nagalm vind je ook in de antwoorden van professor Gerrit Vermeir binnen deze vragenrubriek.
Livios streeft steeds naar juistheid, objectiviteit en betrouwbaarheid van de informatie die het verstrekt. De redactie, noch de panelleden op wie zij beroep doet bij het beantwoorden van de vragen, kunnen aansprakelijk gesteld worden voor welk gebruik dan ook. Lees meer

Bouwen zonder zorgen: Hyboma belooft vaste prijs en verhuis binnen 12 maanden
Droom je ervan om je eigen woning te bouwen?
Onze toolbox
Vraag vrijblijvend offertes aan! Ontvang snel max. 4 offertes van vakmannen. Bespaar tijd én geld!
AanvragenMet premies en subsidies kan je flink besparen. Kijk waar jij recht op hebt.
ZoekenMet deze praktische digitale gidsen ben je meteen geïnformeerd en heb je een handige checklist bij de hand.
Aanvragen